shape
shape

Zekeriyaköy Acer Servis

ZEKERİYAKÖY ACER SERVİS

Bilgisayarlarınıza düzenli olarak bakım yapmanız bilgisayarın performansı açısından çok önemlidir. Eğer bu bakımları yapamıyorsanız ya da yapacak vaktiniz yoksa Zekeriyaköy Acer Servis sizler için bunu yapabilir. Düzenli bakımlarınız dışında, eğer bir hasar tespit edilirse onarımı da yapılır.

Zekeriyaköy Acer Servis

Zekeriyaköy Acer Servis Teknik Destek Hizmetleri

Acer Servisi Zekeriyaköy sizlere 2010 yılından beri teknik destek hizmeti sunmaktadır. Cihazlarınızın bakımı ve onarımları sonrasında, 6 aya varan garanti süresi vermekteyiz.

Cihazlarınızı bize anlaşmalı olduğumuz kargo şubelerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz.

Cihazlarınıza bakım dışında parça değişimi de yapmaktayız. Bilgisayarınızın arızalı veya kırılmış olan kısımlarına tamir yapılmaktadır. Eğer sizin değişmesini istediğiniz bir parça varsa, bunları da servisimizde yapmaktayız.

Her müşterimizle yaptığımız işlemlerden dönüşlerine önem vermekteyiz. Bunlar kendimizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Bilgisayarda Ram’in Önemi

Zekeriyaköy Acer Servisi bu yazısında, sizlere bilgisayarda en önemli donanım birimlerinden biri olan ram’i anlatacak. Bilgisayar alırken bu unsura dikkat ederiz. Bazen de bilgisayarımızdaki ram’in kapasitesini yükseltmek isteriz. Peki ram neden bu kadar önemlidir?

Ram bir geçici bellektir, verileri belirli bir süre hafızasında tutmaktadır ve ihtiyaç durumunda kullanılmaktadır. Bilgisayar kapandığında ise bu verileri tamamen kaybeder.

Ram kapasitesinin yüksek olması, bilgisayarın aynı anda birden fazla işlem için veri depolayabileceğini gösterir. Ram kapasitesinin düşük olduğu durumlarda, istenen işlem çok yavaş olur.

Acer Servis Zekeriyaköy size ihtiyacınız olan ram değişimini özenle ve titizlikle yapmaktadır. Ayrıca bilgisayarlarınız yaptığımız işlemler sonunda detaylı testlerden geçerler. Eğer herhangi bir sorun tespit edilirse size bildirilir ve gerekli işlemler için onay alınır.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamızda telefon ve e-mail bilgilerimiz mevcuttur.

YORUMLAR KAPALI