shape
shape

Silivri Acer Servisi Teknik Destek

Silivri Acer Servisi Teknik Destek

Bilgisayarlarımız hayatımızın her alanında bulunmaktadır. Çünkü çoğu işimizi bilgisayar üzerinden halletmekteyiz. Ama bazen bilgisayarlarımızda bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Silivri Acer Servisi sizin için bu sorunları tespit ederek hızlı bir çözüm sunmaktadır. Bilgisayarda yapılan her işlem sizin bilginiz dahilinde olmaktadır.

Silivri Acer Servisi

Silivri Acer Servisi Destek Hizmeti

Acer Servisi Silivri sizlere her zaman daha iyi hizmet vermek için daima çok çalışmaktadır. Diğer teknik servisler klasik ve kalıplaşmış bir hizmet sunduğundan bazen sizin isteklerinizi yerine getirmeyebilir. Ama biz her bilgisayara ayrı bir özen gösterdiğimiz için bizimle böyle bir sorun yaşamazsınız. Bizim en büyük farkımız sizlere verdiğimiz kaliteli hizmettir.

2010 yılından bu yana sizlerin ilgisi sayesinde kendimizi geliştiriyoruz. Bilgisayarlarınızı bizlere ulaştırmak için anlaşmalı olduğumuz kargo şubelerinden ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. Bize ulaşan bilgisayarlarınız tamir, onarım ve bakım işlemlerinden sonra özenle saklanmaktadır. Bu yüzden dışarıdan herhangi bir zarar görmemektedir.

Bilgisayardan Değişik Sesler Geliyor

Acer Servis Silivri sizlere bu yazısında bilgisayar çalışırken gelen tuhaf seslerden ve çözümünden bahsedeceğiz. Bunların nedenlerini ve çözümlerini maddeler halinde açıklayalım.

  • Bilgisayardaki hard disklerin yazma veya okuma sırasında bazı sesler yapabilir
  • DVD ve CD sürücüleri takıldığı zaman bilgisayarda garip sesler oluşabilir.
  • Ekran kartının soğutucu fanı ses oluşmasına neden olabilir.
  • Güç kaynağında arıza varsa, bilgisayara takılı iken bazı sesler çıkarabiğlir.
  • Düzenli bakımı yapılmayan fanlarda toz birikiminden dolayı sesler çıkabilir.
  • Uzun yıllar kullanılan bilgisayarda fanlar eskimiş olabilir.
  • Bilgisayarı gün içinde fazla kullanıyorsanız fanlar yorulabilir.

Silivri Acer Servis size bu konuda yardım etmek için teknik servisimizden yardım almanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bu sebepler dışında başka bir problem de olabilir. Bu yüzden detaylı bir sorun tespiti yapılacak ve size durum bildirilecektir.

 

YORUMLAR KAPALI