shape
shape

Sancaktepe Acer Servisi

Bilgisayarınızı açarken sürekli mavi ekran çıkıyorsa bu ciddi bir problemdir. Bu size anakartta bir sorun olduğunun işaretidir. Sancaktepe Acer Servisi her türlü anakartın tamirini ve onarımını servisimizde yapmaktadır. Bilgisayarınıza tamir ve onarım dışında, bakım ve temizliği de yapılmaktadır. Servisimizde her işlem özen ve titizlikle yapılır.

Sancaktepe Acer Servisi

Sancaktepe Acer Servisi Destek Hizmeti

Acer Servisi Sancaktepe şubemiz 2010 yılından bu yana bilgisayarlarınız için teknik bakım hizmeti vermektedir. Yaptığımız iş profesyonel ortamlarda ve uzman kadromuzla birlikte yapılmaktadır. Bilgisayarınızda yapılan her değişimden sizlerin haberi olmaktadır. İlgili servisimiz sayesinde gözünüz arkada kalmamaktadır. Bu yüzden daima sizlerin ilk tercihi olmaktayız.

Anakart Arızaları Tespiti ve Onarımı

Acer Servis Sancaktepe sizler için anakart arızalarından ve bu durumda yapılması gerekenlerden bahsetti. En yaygın belirtileri sistemde ön yükleme yapılmaması ve mavi ekrandır. Diğer nedenlere gelecek olursak:

  • Laptop Kilitlenmesi: bu durumda bilgisayar daima kilitlenir ve mouse hareket etmez.
  • Başlatma Sorunu: Bilgisayar bu durumda işletim sistemine erişemez ve ekranda hiçbir şey göstermez. Bilgisayar çalışır durumda olur fakat mavi veya siyah ekran gözükür.
  • İşletim Sistemi Hataları: İşletim sistemi kurarken veya kullanırken programlarda hatalar ve ani çökmeler yaşanır. Bu hata hard disk probleminde de karşımıza çıkar.
  • Çevresel Faktörler: Ekranda bozuk renklerin olması veya açılmaması, harici cihazlarda ve USB bağlantılarında hatalar meydana gelir.

Sancaktepe Acer Servis bu durumda sizlere en iyi teknik destek hizmetini sunmaktadır. Bu gibi problemler tespit edilirse ya anakart onarımı yapılır ya da anakart orijinal bir parçasıyla değiştirilir. Daha sonra bilgisayarınız bir takım testlere girerek başka sorunlar olup olmadığı kontrol edilir. Herhangi bir problem yoksa bilgisayar güvenli kutulara konur ve sahibine teslim edilir.

Comments are closed