shape
shape

Eyüpsultan Acer Servisi

Eyüp Acer Teknik Servisi

Değerli müşterilerimiz arızalı veya bakım isteyen garanti süresi bitmiş cihazlarını servisimize ulaştırarak özel teknik destek alabilirler. Önceliği müşterilerinin memnuniyeti olan Eyüpsultan Acer Servisi sizlere en iyi kalitede hizmet sunmak için burada.
Eyüpsultan Acer Servisi

Eyüpsultan Acer Servisi ve Teknik Destek Ekibi

Yıllardır arızalı cihazlarınız için özel teknik servis hizmeti veren Eyüp Acer Servis olarak, yaptığımız işlemlere göre değişen 3 ile 6 ay kadar garanti veriyoruz. Cihazlarınızı İstanbul Eyüp ilçesinde bulunan anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile, uzman ve profesyonel ekipler tarafından donanımlı laboratuvarlarımızda yapılan bakım, onarım ve orijinal parça ile değişim gibi işlemler için servisimize gönderebilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için Acer Servisi Eyüpsultan iletişime geçebilirsiniz.

Cihazımın Klavyesi Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Cihazınızın klavyesi bozulduysa bunun birkaç sebebi olabilmektedir. Örneğin kablolu bir klavye kullanıyorsanız  kabloda hasar veya temassızlık gibi. Fakat sorun bunlardan kaynaklı değilse ve tuşlar çalışmıyorsa bu işte ciddi bir sorundur. Çünkü klavyeler aslında bilgisayarımızla bizim aramızdaki dildir.  Biz her bir tuşa bastığımızda onun bir kodu bilgisayara gönderilir. Ve böylece cihazın ekranında o harfi ya da işareti görürüz. Klavyeniz hiç çalışmıyorsa jak girişinin bol olmasından ya da ayarlardan klavyenin kullanım dışı bırakılmasından kaynaklanmaktadır. Ama eğer diğer seçenek ise işte o zaman klavyenizi değiştirmeniz dahi gerekebilmektedir. Acer Servisi Eyüp şubesi size bu konuda yardımcı olmak için var. Gerek cihaz tamiratı gerekse orijinal parça tedariği ile size iyi bir hizmet sunmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmet için buradayız.

YORUMLAR KAPALI