shape
shape

Esenler Acer Servis

Esenler Acer Servis

Uzman ekiplerimizden alacağınız hizmetlerin sonuna kadar arkasındayız. Neden garanti veriyoruz biliyor musunuz? Çünkü ekiplerimiz bu işlerde en iyisi ve tüm kullanılan ekipmanlar, bilgisayarın sağlığı açısından son derece profesyonel ekipmanlardır. Aynı zamanda onarım ve değişim yaptığımız ortamlarda da aynı şekilde  profesyonel ortamlardır. Bu sayede Esenler Acer Servis size yaptığı işlemlerde garanti vermektedir.

Esenler Acer ServisEsenler Acer Servis ve Teknik Destek Hizmeti

Sitemizde bulunan iletişim formu sayesinde ekiplerimizle iletişime geçebilir, mail yolu ile sorularınızı yönelterek cevap alabilirsiniz. Aynı zamanda Acer Servisi Esenler şubemiz ile arayarak iletişime geçmek için sitede bulunan telefon ve Whatsapp ikonlarını kullanabilirsiniz.

Uzman ve tecrübeli ekiplerimiz tarafından donanımlı laboratuvarlarda yapılan işlemler için 3 ile 6 aya kadar değişen garanti veriyoruz.

 

Bilgisayarımın Klavyesi Sıvı ile Temas Etti Ne yapmalıyım ?

Dizüstü taşınabilir bir bilgisayar olduğundan kaza oranı tabi ki masaüstü bilgisayarlara göre çok daha fazladır. Özellikle yatarak kullanıldığında ve yanında bir şeyler yenip içildiğinde bilgisayarınızın kaza olasılığı oldukça yüksektir. Acer Servis Esenler bu gibi kazalardan sonra bilgisayarınızda sorunlar yaşarsanız sizlere en kalıcı ve uygun çözümleri sunacaktır.

Dizüstü bilgisayarınızın klavyesine sıvı döküldü ve bilgisayarınız açılmıyor. Bunun gibi kazalarda dizüstü bilgisayarı olduğu gibi klavyesi aşağıya bakacak şekilde ters çevirin ve ekranın bulunduğu kapağını kapatmayın ki rahatça sıvılar geri çıkabilsin. Su ve şekersiz çay gibi şekersiz ve farklı maddelerin katkısı olmayan sıvıların riski biraz daha azdır ancak anında ters çevirseniz bile klavyeyi yapış yapış yaparak kullanılmaz hale getirecek şekerli sıvılarda bir ihtimal klavyenin değişmesi gerekebilir. En azından sıvıların anakarta kadar ilerlemesini engellemiş olursunuz. Eğer yaptığınız bu işlemlere rağmen bilgisayarınız hala çalışmıyorsa Esenler Acer Servisi sizin için bu sorunu çözecektir.

YORUMLAR KAPALI