shape
shape

Bursa Acer Servis

Bilgisayarlarımızı kullanırken zaman zaman yavaşlama problemi ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Bunun en yaygın sebeplerinden biri bilgisayarı uzun yıllar kullanıp bakım yapmamaktır. Bursa Acer Servis zamanla yavaşlayan bilgisayar ve laptop cihazlarınıza bakım ve onarım işlemi yaparak ilk günkü performansına kavuşturuyor. Sadece birkaç bakım ve temizlik işlemleri ile bu soruna çözüm bulabiliriz.

bursa acer servis

Bursa Acer Servis Bilgisayar Tamiri ve Bakımı

Acer Servisi Bursa herkese kolayca hizmet edebilmek için artık Türkiye’nin bir çok yerinde. Arızalanan, zarar gören ve bakıma ihtiyacı olan bilgisayarlarınız için acer teknik servisimiz size hizmet etmektedir. Alanında uzman kadrosu, tam donanımlı laboratuvarı ve son teknoloji ekipmanlar ile size en iyi hizmeti sunuyor.

Arızalı olan bilgisayar ve laptoplarınızı bize anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile ücretsiz teslimat yapabilirsiniz. Bize gelen bilgisayarınıza önce detaylı arıza tespiti yapıyoruz ve daha sonra gerekli işlemler için sizden onay alıyoruz. Sizin onayınız olmadan bilgisayarınız üzerinde hiçbir işlem yapmamaktayız.

Bilgisayarı Hızlandırma Yöntemleri

Bursa Acer Servisi burada sizler için yavaşlayan bilgisayarlarınızın performansını artırmak için bazı ipuçları verecek. Bilgisayarlarımıza düzenli bakımlar yaparak aslında yavaşlama problemi dışında bir çok arıza probleminin önüne geçebiliriz. Şimdi bilgisayarımızda yapacağımız bazı ayarlar ile performansı artırma yollarına bakalım.

  • Bilgisayarı daha uzun süre kullanmak için bazen güç tasarrufu moduna alırız. Bu modda bilgisayar bazı programları kapatır ve size daha fazla enerji sağlar. Bilgisayarınızın ayarlar kısmından bu modu kapatarak bilgisayarınızdan daha fazla verim alabilirsiniz.
  • Bilgisayarı açtığımızda, bilgisayarımızdaki bazı programlar da hemen çalışmaya başlar. Bunlar başlangıçta çalışan programlardır. Bu programlar bilgisayarı yavaşlatabiliyor. Yine bilgisayarımızdaki ayarlar kısmına girip başlangıç programlarını azaltabiliriz.
  • Bilgisayarın sabit diskini düzenli olarak temizlemek de bilgisayarın sağlığı için oldukça faydalıdır. Sabit diskte duran gereksiz uygulama, program ve dosyalar bilgisayarı yavaşlatan ana sebeplerdendir.
  • Bilgisayar ile işimiz bittiğinde uyku moduna almak yerine mutlaka kapatmalıyız. Hatta çok fazla bilgisayarı yoracak işlem yapıyorsak 3 veya 4 saatte bir kapatmak da faydalı olacaktır.
  • Bilgisayara gelen güncellemeleri mutlaka yapmalısınız. Bu güncellemeler bilgisayarı daha da hızlandıracağı gibi, uygulama ve programları da en iyi şekilde çalıştıracaktır.

Acer Servis Bursa bilgisayarlarınız için her türlü tamir, bakım, onarım ve parça değişimi hizmeti vermektedir. Detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişim numaralarımızdan irtibat kurabilirsiniz.

YORUMLAR KAPALI