shape
shape

Ataköy Acer Servis

Ataköy Acer Servis

Sizlerden gelen olumlu bildirimlere o kadar değer veriyoruz ki, bize çalışma enerjisi ve motivasyon vermektedir. Eğer bilgisayarlarınızın sağlığına önem veriyorsanız , düzenli bakımlarını da ihmal etmemeniz gerekiyor.  Ataköy Acer Servis bilgisayarlarınızı en ayrıntılı şekilde testlere sokarak, tüm sorunlu ve bilgisayarı yavaşlatan sorun kaynaklarını en uygun ve kalıcı şekilde ortadan kaldırarak en kaliteli bakım araçlarıyla temizlik ve bakımlarını yapmaktadır.

Ataköy Acer ServisAtaköy Acer Teknik Destek Servisi

Yıllar boyu aynı departmanda uzmanlaşmış ekiplerimiz sayesinde, bilgisayarlarınızın arızalarına göre en uzman ve en kaliteli hizmeti verebilmek için Acer Servisi Ataköy en uygun ekiplere yönlendirir.

Örnek olarak klavye değişimi yapılması gerekiyorsa, klavyelerin değimi için ilgilenilen uzman ekiplere iletilir. ekran değişimi gereken durumlarda, ekranların değişimi için en uzman ekiplere iletilmektedir. Detaylı bilgi almak ve uzman ekiplerimiz ile görüşmek için Ataköy Acer Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp ve telefon ikonlarından bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz harita üzerinden navigasyon ile servisimizi ziyarete gelebilirsiniz. İletişim formu ile sorularınıza cevap vermekteyiz.

Alanında En İyisi Olan Kişilerden En Kalıcı Çözümleri Alın

Öncelikle en önemli kuralımız geçici çözümler aramıyoruz. Yapılacak tüm işlemleri kalıcı ve uzun ömürlü bilgisayar olabilmesi adına gerçekleştiriyoruz. Geçici çözümler ile hem bilgisayarı hemde bilgisayar sahibini yormanın bir anlamı olmadığını biliyoruz. Aynı zamanda bilgisayarınızın çözümü eğer kalıcı olarak çözülemeyecek bir şey ise bunu geçici olarak yapmadan bilgisayarı ücretsiz bir şekilde iade ediyoruz. Çok nadir durumlarda kalıcı çözümler olmamaktadır. Normalde tüm sorunların çözümü bulunmaktadır. En büyük anakart arızası ihtimaline göre modele uygun anakart sipariş verilir ve sorun düzeltilmiş olur. Acer Servis Ataköy ile ilgili tüm detaylı bilgisi sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan bulabilirsiniz.

YORUMLAR KAPALI