shape
shape

Acer Notebook Servis

acer notebook servis

Bilgisayarlardan biraz daha küçük fakat bir o kadar işlevsel notebook bilgisayarlar da oldukça tercih edilmektedir. Boyutu itibariyle taşınması da kolaydır. Notebook arızalarınızda Acer Notebook Servis size tamir, onarım, orijinal parça değişimi hizmeti vermektedir.

acer notebook servisAcer Notebook Servis ve Teknik Destek Ekibi

Bilgisayar ve notebooklarımız zamanla arıza verebilir. Bu arızalar giderilmezse bilgisayarımızda başka sorunlar da görmemiz olasıdır. Bu yüzden bir arıza ile karşılaşmamız durumunda bilgisayarımızı mutlaka bir teknik servise götürmeliyiz. Acer Teknik Servis bu konuda size en iyi hizmeti sağlıyor. Tam donanımlı teknik servisimiz, son teknoloji ekipmanlarımız, alanında uzman ve deneyimli kadromuzla size maksimum kalitede hizmet sağlıyoruz. Arızalı olan bilgisayarlarınızı bize anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile ücretsiz olarak teslimat yapabilirsiniz.

Sık Karşılaşılan Notebook Arızaları

Acer Notebook Servisi bu yazısında sizlere en çok karşı karşıya kaldığınız notebook arızalarından bahsedecek. Bu arızalar kullanıcıdan kaynaklı olabileceği gibi, bilgisayarın da yazılımsal veya donanımsal bir sorundan kaynaklanabilir. En yaygın notebook arızalarını maddeler halinde açıklayalım.

  • Ekran Kırılması: Notebooklarda ekran kırılması garanti kapsamı dışında kalır. Notebook çerçevesinde her ne kadar koruma olsa da ufak bir darbe sonucu ekranda kırıklar oluşabilir.
  • Ekranda Piksel Hatası: Bilgisayarı ilk aldığınızda veya zamanla kullandığınızda da bu hatayı almak mümkün. Ölü piksel ekranda siyah veya beyaz noktalar şeklinde gözükür ve gitmez.
  • Şarj Girişi Arızaları: Bilgisayarı şarj ederken dikkatsiz bir şekilde kabloyu takmak, çok sık çıkarıp takmak buna sebep olmaktadır.
  • Anakart Arızası: Bilgisayarların başına en çok gelen arıza türüdür. Her bilgisayar kendine özgü bir anakarta sahiptir. Bu yüzden anakart değişimi yapmak zor ve bir o kadar da maliyetlidir.
  • Sıvı Teması: Notebook ve bilgisayarlarda telafisi en zor arıza türüdür. Bu durumda yapmamız gereken ilk şey bilgisayarı kapatmak ve ters şekilde tutmaktır.
  • Sabit Disk Arızası: Bilgisayardaki tüm verilerin depolandığı kalıcı bellektir. Arızalanan sabit disk işletim sistemi hatası, donma, kopyalama gibi belirtiler gösterir. Yine anakart gibi telafisi zor bir hatadır.

Acer Notebook Servisi şubeleri ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

YORUMLAR KAPALI