shape
shape

Acer Menteşe Değişimi ve Tamiri

acer menteşe değişimi ve tamiri

Laptopların menteşe, kasa ve ekranları genel olarak fiziksel darbeye maruz kaldıklarında hasar alabilirler. Bu hasarlar bazen onarılabilir şekilde olur. Acer Menteşe Değişimi ve Tamiri işlemlerimiz ile sorununuza kalıcı çözüm üretiyoruz. Bazen belirli bir bölgeye bağlı kalmadan sorun ekranın tamamına veya kasanın tamamına yayılabilir. Bu gibi durumlarda onarım, tamir gibi işlemler sadece cihazın çalışmama gibi sorunları varsa yardımcı olacaktır. Fiziksel darbeye bağlı hasar yoğunsa hasarın olduğu parçanın değişimi sorunu kökünden çözecektir.

acer menteşe değişimi ve tamiriAcer Menteşe Değişimi ve Tamiri İşlemleri

Acer Menteşe Tamiri

Acer teknik servisimize getirilen laptopun yere düşmesi sonucu ekranında ve menteşesinde bir takım sorunlar meydana gelmiştir. Ekibimizin incelemesi ile ekranın değişmesi gerektiği ancak menteşelerin onarılabileceği kullanıcıya iletilmiştir. Arada yüksek bir fiyat olmamasından dolayı menteşelerin de değişmesini talep eden kullanıcıdan aldığımız onayın ardından bilgisayara uygun ekran ve menteşeler sipariş edilmiş ve bir gün içerisinde tüm işlemleri halledilmiştir. Bilgisayarın sorunu çözülmüş ve fiziksel hasara bağlı bir sorunu olmadığı görülmüştür. Eğer laptopunuzun benzer sorunları varsa Acer teknik servisimizle irtibata geçerek tüm acer cihazlarınız için çözüm bulabilirsiniz.

Acer Menteşe Değişimi

Dizüstü bilgisayarlardaki kasayla ilgili en sık görülen problemlerin başında menteşenin kırılması gelir. Menteşenin zarar görmesi ya da kırılması doğrudan ekrana ya da ekran kartına bir zarar vermediği gibi kullanımı zorlaştırır ve kasayla ilgili diğer sorunları tetikleyebilir.

Menteşenin kırılması durumunda ekran ve kasa bağlantısının kopup kopmaması önemlidir. Eğer bağlantıda bir sorun yoksa yeni menteşe takılarak sorun çözülür. Ancak bağlantı kopukluğu varsa bu sorununun da giderilmesi ve kablolardaki bağlantı hatasının düzeltilmesi gerekir. Bazı durumlarda ise menteşe değişimine gerek kalmaz ve sadece onarım ile sorun giderilebilir.

Dizüstü bilgisayarlarda menteşe kırılması gibi problemlerin çözümü için teknik servis tarafından Acer Menteşe Değişimi ve Tamiri işlemleri yapılması gerekir. Genellikle kullanıcı hatasından kaynaklandığı için garanti kapsamı dışı bırakılan menteşe sorunları için özel teknik servislerden hizmet alabilirsiniz.

YORUMLAR KAPALI