shape
shape

Acer Laptop Tamiri Mecidiyeköy

Acer Laptop Tamiri Mecidiyeköy

Laptop bilgisayarlarımız hayatımızın her alanında işlerimizi kolaylaştırmaktadır. Günlük hayatımızda, okulda ve işte laptop bilgisayarımızı yanımızda da bulundurmaktayız. Çeşitli sebeplerden kaynaklı laptop bilgisayarlarımız arızalanabilir veya hasar görebilir. Bu durumda Acer Teknik Servisi sizler için Acer Laptop Tamiri işlemleri ile yardımcı olmaktadır. Arızalı bilgisayarlarınız için teknik servisimiz bakım, onarım, tamir ve parça değişimi hizmetleri vermektedir.

acer laptop tamiri

Acer Laptop Tamiri Nasıl Yapılır?

Laptop tamirinde en önemli nokta doğru teknik servis seçimidir. Bazı teknik servisler laptop sorununuzu geçici olarak çözümler sağlar ve ileride tekrar sorun yaşamanız olasıdır. Acer Teknik Servisimizde her bilgisayar için hızlı ve kalıcı çözümler sağlıyoruz. Yaptığımız tamir, onarım ve parça değişimi işlemleri için altı ay civarında garanti süresi veriyoruz.

Laptop tamirinde ilk önce detaylı arıza tespitleri yapıyoruz. Daha sonra bilgisayarınız için uygun olan işlemlere karar veriyoruz. Bilgisayar sahibi ile iletişime geçerek gerekli işlemler için onay alıyoruz. Teknik servisimizde onay verilmeyen işlemleri yapmıyoruz. Profesyonel ekibimiz, bilgisayarınıza gerekli özeni göstererek işlemleri yapıyor. Tamir ve onarım işlemlerinden sonra da testler yaparak sorunun çözüldüğünden emin oluyoruz. Eğer tekrar bir sorunla karşılaşırsanız teknik servisimiz garanti süresince tekrar sizlere yardımcı oluyor.

En Çok Rastlanan Laptop Arızaları

Acer Laptop Parça Değişimi ve onarımı işlemlerimizde en çok rastladığımız bilgisayar arızaları hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

  • Ekran Arızaları: Genellikle ekranda kırılma ve çatlama oluştuğunda garanti kapsamı dışındadır. Kullanıcı kaynaklı olan bu arızalarda ekran değişimi yapılmaktadır.
  • Sıvı Temasından Kaynaklı Arızalar: Bilgisayara herhangi bir sıvı döküldüğünde bir çok arıza meydana gelir. Başta anakart olmak üzere bir çok donanımda sorunlarla karşılaşılır.
  • Anakart Arızası: Anakartın aşırı ısınması, darbe alması veya sıvı temasından dolayı çeşitli sorunlarla karşılaşılabilir. Arıza tespitleri sonucunda anakart onarımı veya değişimi yapılmalıdır.
  • Fan Arızaları: Zamanla oluşan tozlanmadan dolayı fanların yetersiz çalışması veya çalışmaması, düzensiz çalışması gibi sorunlarla kendini gösterir. Teknik serviste fan temizliği yaptırılmalıdır. Teknik servis incelemesi sonucu fan değişimi de gerekebilir.

Acer Laptop Tamiri işlemleriniz için 10 yıldır kesintisiz hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi almak ve hizmetlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

YORUMLAR KAPALI