shape
shape

Acer Laptop Servisi

Acer Laptop Servisi

Belirli aralıklarla yaptırılan bakım ve tamir işlemleri, bilgisayarların kullanım ömrünün uzamasına yardımcı olmaktadır. Şişli Acer laptop servisi ve kullanıcılara sağladığı hizmetler sayesinde teknik servis anlamında yaşanan problemler kısa süre içerisinde çözüme kavuşmaktadır. Hizmet alan kişilerle sağladığımız kurumsal odaklı iletişim yöntemleri ile hasar tespiti aşamasında olumlu yönde fayda sağlamaktadır.

Acer Yetkili Servis

Donanımsal ve yazılım kaynaklı oluşan problemlerden dolayı cihazlarda yavaşlama ile karşılaşılabilir. Uzun yıllar kullanım sonucunda kasa, fan ve ekran temizliği sonrasında bilgisayarınızın kullanım hızında artış görülür. Mecidiyeköy Acer Yetkili Servis olarak bilgisayar ve notebook gibi cihazlardaki sorunların tespitine yönelik ayrıntılı bir analiz gerçekleştirilir. Ardından sonraki aşamada ise teknik servis elemanlarımız tarafından gerekli işlemler gerçekleştirilir.

Acer Laptop Servis Hizmetleri 

Arızalı ve garanti süresi içerisindeki ürünlerin teknik anlamdaki sorunlarına yönelik işlemlerimizi yürütmekteyiz. Garanti kapsamı dışındaki bilgisayar, laptoplarınızın bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Dış etkenlerden dolayı anakart problemleri ortaya çıkabilir. Ürünün sıvıya maruz kalması, sert bir şekilde düşmesi ve soket arızaları gibi durumlarda uzman teknik servis birimlerimiz tarafından anakart tamiri yapılır.

Acer Laptop Servisi

Genellikle çevresel unsurlar dolayısıyla parça değişimi, sıklıkla gereken bir işlemdir. Ekran, klavye ve fan değişimi olarak örneklendirilebilir. Bu sayede bilgisayarın ısınma ve yavaşlama gibi sorunları ortadan kalkmaktadır. Aynı zamanda cihazın performansı da olumlu yönde etkilenir. Ek olarak notebooklarda menteşe, port ve kablo değişimi de Acer güvencesiyle yürütülen işlemler arasındadır.

Acer Yetkili Servis olarak Şişli – Mecidiyeköy civarında, hizmet kalitesi ve teknik servis alanındaki yetkinliğimizle öne çıkmaktayız. Bakım ve onarım gibi teknik servis hizmetlerimize yönelik ayrıntılı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR KAPALI