shape
shape

Acer Laptop Kasa Onarımı

acer laptop kasa onarımı

Dizüstü bilgisayar kasaların kırılması veya çatlaması durumunda onarım ya da değişimi yapılmalıdır. Kırık bir laptop kasası ile bilgisayarınızı rahatlıkla kullanamazsınız. Özellikle menteşe bölümlerinde oluşan çatlak ve kırıklar laptop kapağını kullanılmaz hale getirir. Zaten kullanılmayacak kadar zarar veren en önemli bölge, kapak ve gövde arasında bulunan menteşe bölgesidir. Bu bölgede oluşan hasarlar direk olarak Acer Laptop Kasa Onarımı yapılmalıdır. Bu şekilde kullanımı devam ederse, içerideki kablolara zarar vermesi dudumu ile karşılaşılabilir.

acer laptop kasa onarımıAcer Laptop Kasa Onarımı Nasıl Yapılır?

Eğer onarımı mümkün olmayacak kadar paramparça bir durum söz konusu ise, direk olarak modele ait kırık parçanın temini ve değişimini gerçekleştirmek gerekir. Onarım işlemi mümkün ise şu işlemler uygulanır:

  • Laptop diğer parçalar zarar görmeden sökülür.
  • Zarar görmüş kısımlar zımparalanarak düzeltilir.
  • Zarar görmüş ve eksik vida yuvaları yenilenir.
  • Ölçüsü alınan kısımlar özel kimyasallar ile kasaya kaynatılır ve soğumaya alınır.
  • Soğuma işleminden sonra pürüzler düzeltilir.
  • Son olarak kasaya uygun renk ile boyama yapılır.

Acer Laptop Kasa Değişimi isteyen müşteriler için parça temin ederek değişim işlemi yapmaktayız. Teknik servisimizde bir çok bilgisayar için yedek parça stokları vardır.

Acer Teknik Servis Hizmetleri

Arızalı laptop, notebook ve bilgisayarlarınız için bakım, onarım, temizlik ve parça değişim işlemleri yapmaktayız. Bilgisayarınıza yaptığımız detaylı arıza tespitleri sonucunda size uygun ve kalıcı çözümler buluyoruz. Bilgisayarınızı teknik servisimize elden teslim edebilir veya anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarından ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz.

Teknik servisimizde çalışan ekibimiz alanında deneyimli ve bilgilidirler. Kullandığımız ekipmanlar son teknoloji ürünleridir. Temizlik için kullandığımız özel kimyasallar ve termal macun bile piyasadaki en iyi ürünlerdendir. Yaptığımız işlerde kaliteyi her zaman önde tuttuğumuz için sizler tarafından tercih edilmekteyiz.

Acer Laptop Kasa Onarımı ve diğer onarım işlemleri için sizlere altı ay civarında garanti süresi veriyoruz. Bu süre içinde herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda sizlere tekrar yardımcı oluyoruz. Teknik servisimizden bilgi almak ve hizmet talebi oluşturmak için iletişime geçebilirsiniz.

YORUMLAR KAPALI