shape
shape

Acer Laptop Ekran Değişimi

acer laptop ekran değişimi

Bilgisayarlarımızda yaptığımız her şeyi ekran üzerinde görürüz. Laptop bilgisayarları ince yapılı ekranlara sahiptir. Çeşitli sebeplerden dolayı ekran arızaları ile karşı karşıya kalabiliriz. Acer Laptop Ekran Değişimi ile arızanız için kalıcı ve hızlı çözümler üretiyoruz. Sadece ekran değil tüm donanımlar için değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

acer laptop ekran değişimiAcer Laptop Ekran Değişimi ve Tamiri

Günlük işlerimizi, iş yerindeki görevlerimizi ve bir çok şey için laptop bilgisayarlarımızı kullanıyoruz. Bazen yere düşürme veya darbe alma gibi sebeplerden ekranımız zarar görebilir. Teknik servisimizde önce arıza tespiti yaparak başka sorunların olup olmadığını tespit ediyoruz. Eğer sadece ekran değişimi gerekiyorsa, stoklarımızdan bilgisayarınıza uygun ekran temin edilir ve değişim işlemi titizlikle yapılır. İşlemi biten bilgisayar testlerden geçerek kalite standardında olması sağlanır.

Bilgisayarınızın ekranı için tamir işlemi mümkünse sizi değişim masrafına tutmuyoruz. Acer Laptop Ekran Tamiri için ekibimiz uygun işlemlerin planını yapıyor ve sizleri bilgilendiriyor. Onayınızı aldıktan sonra ince işçilik ile tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.

Laptop Ekran Arızaları Sebepleri

Teknik servisimizde karşılaştığımız bir diğer durum ise laptop darbe almadığı halde ekranda görüntü olmama, soluk renkler veya çizgilerdir. Bunun çeşitli sebepleri olabilir. Bunların sebeplerini sizler için açıklıyoruz.

  • Ekranda görüntü olmaması aslında ekran kartınızın arızalandığını belirtir. Ekranda çizgiler olması, karışık ve bulanık görüntüler de oluşabilir. Ekran kartı da darbe sonucu, aşırı ısınmadan veya voltaj sorunundan arızalanabilir. Bunun için ekran kartınızın değişmesi gereklidir.
  • Ekranınıza görüntü silik geliyorsa inverter arızası ile karşı karşıya olabilirsiniz. İnverter, elektriği ekranı aydınlatan floresanlara uygun hale getirip aktarır. Arızasında floresanlara elektrik gitmez ve silik bir görüntü meydana gelir.
  • Bazen aşırı ısınmadan dolayı da ekranlarda renk bozulmaları meydana gelebilir. Bu durumda ekran kartının onarımı veya değişimi gereklidir.

Acer Laptop Ekran Değişimi ve diğer parça değişim işlemleriniz için bizden hizmet alabilirsiniz. Teknik servisimizde yaptığımız değişim ve onarım işlemleri için sizlere altı ay civarında garanti süresi veriyoruz. Acer Teknik Servisimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

YORUMLAR KAPALI