shape
shape

Acer Laptop Batarya Arızası

acer laptop batarya arızası

Laptop bilgisayarlar hayatımızın her alanında işlerimizi kolaylaştırır. Günlük hayatımızda, iş hayatında veya okulda kolay taşınabildiği için sıklıkla tercih edilir. Yanımızda taşıdığımız laptop bilgisayarları uzun süre kullanmak isteriz. Fakat bataryada oluşan arızalardan dolayı bilgisayarımızdan istediğimiz performansı alamayabiliriz. Teknik servisimiz Acer Laptop Batarya Arızası için sizlere hızlı ve kalıcı çözümler üretiyor. Bilgisayarınızı teknik servisimize getirerek batarya sorunlarının onarımını yapabilirsiniz.

acer laptop batarya arızasıAcer Laptop Batarya Arızası Nedenleri

  • Laptop bilgisayarlarda batarya arızasının bir çok nedeni vardır. Bunlardan birisi de bilgisayarın darbe alması. Laptop bilgisayarın darbe alması sonucu bataryada kırılma veya çatlama meydana gelmiş olabilir.
  • Bilgisayarınızın klavyesine dökülen su veya başka bir sıvıdan dolayı batarya arızası yaşayabilirsiniz. Sıvı teması sadece bataryaya değil, diğer tüm bileşenlere de zarar verebilir. Bu durumda mutlaka teknik servisimizi arayarak yardım almalısınız.
  • Bilgisayar kullanıcılarının sık yaptığı hatalardan birisi de laptopları sık sık şarja takmak veya sürekli şarjda kullanmak. Bilgisayar içinde sürekli güç akışı olması bataryaya zarar verebileceği gibi voltaj sorunlarına da sebep olabilir.
  • Bilgisayarda Aşırı Isınma da yine batarya sorunlarının nedenlerinden birisidir. Isınan batarya zamanla arızalanır ve size yeterli güç performansı veremez. Bu durumda batarya onarımı veya parça değişimi yapılması gerekebilir.

Laptop Batarya Değişimi Hizmetleri

Acer Teknik Servisimizde bilgisayarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için sizlere yardımcı oluyoruz. Batarya arızası için öncelikle bilgisayarınızda arıza tespitleri yapıyoruz ve gereken işlemleri belirliyoruz. Bilgisayar sahibinin onayı alındıktan sonra gerekli işlemleri teknik servis ekibimiz titizlikle yapıyor. Bilgisayarınızın onarımlarını yapan ekibimiz alanında uzman ve deneyimli olduğu için tüm işlemler sorunsuz bir şekilde yapılıyor. Bilgisayarınızın bataryasında onarım mümkün olmadığında orijinal yedek parçalar ile batarya değişimi yapıyoruz.

Sizde Acer Laptop Batarya Arızası veya başka bir sorun yaşıyorsanız, teknik servisimizden yardım alabilirsiniz. Bilgisayarınızı elden teslim edebilir veya anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile ücretsiz bir şekilde gönderim sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi almak veya hizmetlerden faydalanmak için bize mail adresimiz üzerinden veya telefon numaramız ile ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR KAPALI