shape
shape

Acer Laptop Bakımı

acer laptop bakımı

Laptop bilgisayarlarımızı günlük hayatta, okulda, işte ve bir çok yerde kullanıyoruz. Bilgisayarımızın performansında düşüş yaşamamız için düzenli olarak bakım yapmamız gereklidir. Acer Laptop Bakımı işlemleri için teknik servisimiz hizmet vermektedir.

acer laptop bakımıAcer Laptop Bakımı Nasıl Yapılır?

Laptop bakımı için sizlerin yapacağınız basit işlemler vardır. Bunlara dikkat ederek bilgisayarınızı uzun süre sorunsuz kullanabilirsiniz. Aşağıdaki maddeleri uygulayarak bilgisayarında gözle görülür sonuçlar elde edebilirsiniz.

  • Bilgisayarınızı çok sık şarj etmeyin. Bilgisayar içinde sürekli güç akışı olması voltaj sorunlarına sebep olabilir. Bu düzensiz voltaj anakart ve diğer donanımların zarar görmesine sebep olabilir.
  • Bilgisayarda işiniz bittiğinde mutlaka kapatın. Bazı kullanıcılar bilgisayarı uyku moduna alıyorlar. Fakat bilgisayar uyku modunda da çalışır. Bilgisayarınızı kapatıp dinlendirmeniz gereklidir.
  • Depolama alanını gereksiz yere kaplayan dosyalar, uygulamalar ve programları silin. Depolama alanı arttıkça bilgisayarın hızı da artacaktır.
  • Bilgisayarınızı düzenli olarak temizleyin. Gözle görülmeyen tozlar bilgisayar içinde maalesef birikirler. Eğer düzenli temizlik yapılmazsa tozlar donanımlara yapışır ve ısınma sorununa sebep olur. Bu işlemi teknik servislerde yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Acer Teknik Servisi Ayrıcalıkları

Laptop bilgisayarlarınızın arızası ne olursa olsun bakım, onarım, tamir ve acer parça değişimi hizmeti veriyoruz. Arızalı bilgisayarlarınızı teknik servisimize elden getirebilir veya anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarından ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Bilgisayarınıza detaylı arıza tespiti yaparak sorunu tespit ediyoruz ve kalıcı çözümler araştırıyoruz. Yaptığımız her işlemden bilgisayar sahibinin onayını alıyoruz. Yaptığımız onarım ve parça değişim işlemleri için sizlere altı ay civarında garanti süresi veriyoruz. Bu sürede herhangi bir sorunla karşılaşırsanız sizlere tekrar yardımcı oluyoruz.

Acer Teknik Servisimizde yaptığımız bir çok işlemler hakkında web sitemizde blog yazıları yer almaktadır. Blog yazılarımızı inceleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. Teknik servisimizden Acer Laptop Bakımı veya başka bir işlem için hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizin iletişim sayfasında bize ulaşabileceğiniz adres bilgilerimiz, telefon numaramız ve mail adresimiz yer almaktadır.

YORUMLAR KAPALI