shape
shape

Acer Garantili Onarım ve Tamir

acer garantili onarım ve tamir

Elektronik ürünler alırken, özellikle bilgisayar, laptop, PC cihazlarda ilk dikkat edilen konu garanti süresi oluyor. Bilgisayarın arızalanması durumunda garantiyi korumak için Acer Garantili Onarım ve Tamir hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki her türlü arıza, onarım ve parça değişimi işlemini titizlikle yapmaktayız.

acer garantili onarım ve tamirAcer Garantili Onarım ve Tamir Servisi

Bilgisayarımızda arıza ile karşı karşıya kalmamız durumunda mutlaka bir teknik servisten yardım almalıyız. Bilgisayardaki arızayı kendimiz çözmeye çalışmamalıyız. Aksi takdirde başka sorunlarla karşı karşıya kalmamız da olası bir durumdur. Acer Teknik Servis ekibi her türlü arıza probleminize karşı size hizmet vermektedir.

Bilgisayarlarınızı teknik servislerimize anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarından ücretsiz olarak ulaştırmanız mümkün. Bize ulaşan bilgisayarınıza detaylı arıza testleri yapıyoruz. Gerekli olan onarım ve bakım işlemleri için sizden onay alıyoruz. Bilgisayar sahiplerinin onayı olmadan hiçbir işlem yapmıyoruz. Yaptığımız işlemler sonrasında da sizlere 6 ay civarında garanti veriyoruz.

Bilgisayarın Arızalandığı Nasıl Anlaşılır?

Acer Teknik Servisi olarak bilgisayarınızın nasıl arızalandığını anlatacağız. Bilgisayar arızalandığı zaman bize bazı sorunlar yaşatır. Örneğin kendi kendine kapanma, aşırı ısınma, ses problemleri, görüntüde bozukluk veya renk değişimi gibi bir çok işaret vardır. Peki hangi belirti hangi arızaya işaret bundan bahsedelim.

  • Anakart Arızası: En yaygın belirti bilgisayarda kendi kendine kapanma sorunudur. Bilgisayarı açtığınızda uzun süre görüntü gelmiyorsa veya siyah ekran geliyorsa anakartın kesin olarak arızalandığını gösterir. Bilgisayarda mavi ekran çıkması da anakart sorunu olabileceği gibi işletim sistemi veya ram arızasından da kaynaklanabilir.
  • İşlemci Arızası: İşlemci arızalarında sık sık donma sorunu yaşayabiliriz. Sistem çökebilir ve bilgisayar tamamen kapanabilir. Bunun dışında da kasadan bip tarzı sesler de duymamız olasıdır.
  • Ram Arızası: Anakart ve işlemci arızasında olduğu gibi ram arızalarında da bilgisayarın kendi kendine kapandığını söyleyebiliriz. Bilgisayarda ciddi bir performans düşüşü gözlenir. Bilgisayarda ram miktarının yanlış gösterilmesi de bu belirtiler arasındadır.
  • Ekran Kartı Arızası: Bu arızayı tespit etmek çok zor değildir. Bilgisayar ekranında çizgi, bulanıklık veya renk değişimi gibi belirtiler söz konusudur.

Acer Garantili Onarım ve Tamir hizmetlerinden faydalanarak kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Sayfamızdaki iletişim kısmından telefon numarası veya mail adreslerimiz ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YORUMLAR KAPALI