shape
shape

Acer Garanti Servisi

Acer Garanti Servisi

Bilgisayarlarınızın daha uzun süre ve güvenilir bir şekilde kullanımı için düzenli olarak bakım hizmetleri gerçekleştirilmelidir. Mecidiyeköy’de bulunan Acer Garanti Servisi olarak deneyimli ekibimiz ile cihaz sahiplerinin onayı doğrultusunda gerekli işlemler yapılır. Notebook bakımı, parça değişimi ve upgrade hizmeti gibi servislerimiz bulunur. Acer marka bilgisayar ve laptoplara yönelik olarak teknik servis işlemleri gerçekleştirilir.

Acer Garanti Servisi

Arıza tespiti amacıyla alanında uzman birimimiz tarafından ayrıntılı bir şekilde incelenir. Ek olarak kullanıcıların gün içerisinde karşılaştığı sorunlar da kaydedilir.

Belirli bir değerlendirme sürecinin ardından çeşitli seçenekler sunulur. Bu sayede teknik servis anlamında ve kullanıcılar için en iyi sonuca ulaşılmaktadır. Yüksek kalitedeki hizmet anlayışıyla cihazlarınızı kısa sürede teslimat seçeneğimiz bulunur.

Acer Garanti Servisi Türkiye 

Anakart tamiri, kasa onarımı ve soket – port kaynaklı sorunları hedef alarak gerekli işlemleri sürdürmekteyiz. Şişli – Mecidiyeköy bölgesinde yer alan Acer Garanti Servisi kapsamında teknik anlamdaki sorunlara çözüm olmaktayız. İşlemlerin sonrasında cihazlarda benzer problemin tekrarlanması halinde bir sene içerisinde servis güvencesi sağlıyoruz. Profesyonel ve yetkili ekibimizden bilgi almak için bize ulaşınız.

Acer Garanti

Yurdun dört bir yanına kargo ile teslimat seçeneği sayesinde laptop ve bilgisayarlarınıza gerekli hizmeti sağlıyoruz. Dış etkenler dolayısıyla cihazınızın maruz kalacağı darbelere karşı koruyan materyaller kullanıyoruz. Böylelikle tahribat olasılığını en aza indirerek bilgisayarınızı teslim almanızı hedeflemekteyiz.

İstanbul ve diğer şehirlerdeki Acer marka laptoplara uzman ekiplerimizle beraber teknik anlamdaki sorunlarınıza çözüm olanakları buluyoruz.

Acer Garanti Servisi olarak garanti süresi dolan cihazlarınıza teknik servis hizmet veriyoruz. Yazılım ve donanım bakımından tespit edilen noktalara müdahale edilir. Kullanıcılar, işlemlerin sonrasında söz konusu cihazın performansında artış ve kullanım ömrünün uzadığını belirtmektedir. Notebook, laptop ve bilgisayarlarınızda teknik anlamda karşılaştığınız problemlere çözüm bulmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Comments are closed