shape
shape

Acer Destek Hattı

Acer Notebook Tamiri

Hayatımızın birçok alanında kullandığımız Acer marka bilgisayarlarımız evlerimizde, işyerlerimizde kısacası yaşantımızın birçok alanında yerini almış ve hayatımızın işleyişinde büyük öneme sahip cihazlardır. Acer teknik servis olarak bilgisayarınızda arıza oluşması durumunda Acer destek hattı ile sizlere yardımcı olmaktayız. Cihazınızda oluşabilecek ekran arızası, sarj girişi ve adaptör arızası ya da anakart arızası gibi problemlere çözüm sunmaktayız.

Acer Destek Hattı

Acer Destek Hattı Merkezi

Garanti süresi dolan Acer bilgisayar, notebook ya da laptoplarınızda ortaya çıkan arıza ile ilgili ön bilgi almak ve arızanın giderilmesi için yetkili servisi hizmetimizden yararlanmak için Acer destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman teknik servis elamanlarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde cihazınızda oluşan arızanın giderilmesi için çalışıyoruz.

Acer notebook tamiri kapsamında en sık karşılaşılan cihaz problemleri arasında küçük bir kırık ile başlayarak kırığın ilerlemesi durumunda bütün bir ekranı kaplar hale gelen ve cihazı kullanmaz duruma sokan ekran arızası problemidir. Ayrıca cihazın sıvı ile temas etmesi durumunda oluşan arızalar, klavye arızası, anakart arızası ya da sarj girişi ve adaptör arızaları da en sık karşılaşılan problemler arasında yer almaktadır. Acer marka cihazlarınızda oluşan tüm arızaları Mecidiyeköy de yer alan ve uzun yıllardır faaliyet gösteren Acer teknik servisimizde tamir etmekteyiz.

Mecidiyeköy Acer Notebook Tamir Hizmeti

Acer Notebook Tamiri

Müşteri memnuniyeti garantisi ve uygun fiyatlı Acer marka cihaz tamiri anlayışımız ile Mecidiyeköy bölgesinde faaliyet göstermekteyiz. Deneyimli personelimiz ile cihazınızda oluşan arızayı gidermek ve cihazınızı sorunsuz olarak teslim almanız için çalışmaktayız. Uzun yıllardır İstanbul’un en işlek bölgesinde faaliyet gösteren teknik servisimizde Acer notebook tamiri gerçekleştirmekteyiz.

Müşteriden alınan arıza bilgisinin hemen ardından profesyonel ekibimiz tarafından arızanın kaynağı tespit edilmektedir. Arızanın kaynağının tespit edilmesi ile mevcut arızanın hangi yolar ile giderileceği, yapılması gereken işlemler ile ilgili cihazın sahibine bilgi verilir. Cihazının sahibinin bilgisi ve onayı ile tamir işlemi gerçekleşmektedir. Asus marka bilgisayar, notebook ya da laptopa uygulanan testlerin başarılı sonuçlanması ardından cihaz korunduğu özel şeffaf saklama kutusundan çıkarılıp ürün sahibine sorunsuz olarak teslim edilmektedir.   

YORUMLAR KAPALI