shape
shape

Acer Anakart Tamiri

Acer Anakart Tamiri

Bilgisayarda en önemli iç donanım parçalarından biri de anakarttır. Anakart için bilgisayarın kalbi de denebilir. Acer Anakart Tamiri bakımını ve onarımını en iyi şekilde yapmaktadır. Gerekli durumlarda da parça değişimini bire bir orijinali ile yapılır.

acer anakart tamiriAcer Anakart Tamiri ve Hizmetleri

Acer arızalı anakarta sahip ve garanti kapsamında olan laptop, notebook ve bilgisayarlarınız için parça değişimi, bakımı ve onarımı yapılır. Anakart dışında bilgisayar ile ilgili tüm sorunlarınızda Acer Servis ile çözüm üretebilirsiniz.

Servislerimizde a’dan z’ye bir çok elektronik cihaz bulunur ve bunlar bilgisayar tamiri ve onarımı için kullanılır. Bilgisayar onarımlarınız alanında uzman ekibimizle yapılmaktadır. Bilgisayarlara uygulanan her işlemden sonra detaylı testlerden geçerler. Böylece en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Bilgisayarınızda herhangi bir arıza tespit ettiğinizde mutlaka teknik servislerden yardım alınız. Arızayı kendiniz çözmeye kalkmayın aksi takdirde bilgisayar garanti kapsamından çıkabilir.

Anakart Nedir, Ne İşe Yarar, Arızaları Nelerdir?

Acer Anakart Tamir bu yazısında size anakart hakkında detaylı bilgiler verecek. Anakart, bilgisayardaki bir çok donanımı kendisine bağlar. Donanımlar arasında veri akışını sağlar, onlara gerekli gücü dağıtır ve koordineli çalışmasını sağlar. Bilgisayarın performansı ve gücünü belirleyen en önemli donanımdır. İçerisindeki slotlar sayesinde birden fazla Ram ve ekran kartı takılabilir.

Anakart seçerken ilk yapmanız gereken hangi amaçla kullanacağınızı düşünmektir. Çünkü her anakart her işlemci ile uyumlu olmayabilir. İş için kullanmak istiyorsanız standart düzeyde bir anakart ihtiyacınızı görür. Yüksek performans gerektiren uygulama kullanıyorsanız yeni nesil işlemcilerden faydalanmalısınız.

Peki anakart arızası nasıl anlaşılır buna değinelim. Eğer bilgisayarınızda sık sık kilitlenmeler yaşıyorsanız bu ilk belirtilerden biridir. İkinci olarak başlatma sorunu meydana gelir. Yani bilgisayar işletim sistemine erişemez ve ekrana bir şey gelmez. İşletim sisteminde sıkıntılar oluşabilir. Bilgisayar gittikçe yavaşlar ve yanıt vermez. Bu sorun diğer donanım arızalarından kaynaklanabileceği gibi anakart kaynaklı da olabilir.

Acer Anakart Tamiri konusunda size en iyi hizmeti vermek için Türkiye’nin bir çok yerinde şubeleri mevcuttur. Size yakın olan şubeden destek ve hizmet almak için çağrı merkazini arayınız.

YORUMLAR KAPALI