shape
shape

Acer 5745G Servisi

Acer 5745G Servisi

Acer 5745G Servisi
Klavyesine meyve suyu dökülen Acer 5745G modeline ait laptop bakım ve onarımları tamamlanarak 2 yıl garantiyle kullanıcısına teslim edilmiştir. Laptopa klavye ve batarya değişimi, genel bakım-temizlik işlemleri uygulanmıştır. Yapılan incelemelerde sıvının anakarta çok fazla temas etmediği görülmüştür. Ayrıca bataryada arıza tespit edilen cihazda kullanıcının bilgisi dahilinde batarya değişimi yapılmıştır.

Laptoplarınıza sıvı dökülmesi durumunda ilk yapmanız gereken şey cihazınızın elektrik bağlantısını kesmek olmalı. Sonrasında cihazınızı kapatarak bataryasını sökmelisiniz. Laptonuzu ters V şeklinde, bir zemin üzerinde en az 24 saat olacak şekilde bekletmeniz gerekir. Fakat bu olayda da görüldüğü gibi dökülen sıvı şekerli ise bilgisayarınız kuruduktan sonra evde müdahale etmemeniz gerekir.  Her durumda profesyonel bir teknik servisten yardım almanızda fayda var.

Acer markalı laptoplarınızın bakım, tamir, onarım ve yedek parça işlemleri için; hızlı ve güvenilir hizmetlerimizle Acer teknik servis olarak Şişli konumunda hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz, servis koşullarımız hakkında bilgi almak için Acer servisimizle iletişime geçin.

YORUMLAR KAPALI