shape
shape

Şile Acer Servisi

Sile Acer Teknik Servis

Bilgisayarlarda bazen teknik veya yazılım kaynaklı sorunlar ortaya çıkabilir. Bunları ertelemek bilgisayarın sık arıza vermesine, kapanmasına ve donanımlarının zarar görmesine sebep olur. Şile Acer Servisi olarak size tavsiyemiz bilgisayarda karşılaştığınız herhangi bir anormal durumda, mutlaka bize gelmelisiniz. Eğer bu durumda geç kalınırsa, bilgisayarın tamamen bozulmasına sebep olabilir.

Şile Acer Servisi

Şile Acer Servisi Destek Hizmeti

Acer Servisi Şile şubesi olarak her zaman sizlere ve isteklerinize öncelik vermekteyiz. Bilgisayarlarınıza en az sizler kadar değer vererek özenle tamir etmekteyiz. 2010 yılından bu yana her zaman teknik destek hizmeti vermekteyiz. Alanında profesyonel ve uzman kadromuz, tam donanımlı laboratuvarlarımız her zaman sizin hizmetinize açıktır. Daima şeffaf servisimiz sayesinde sizlerin aklınızda soru işareti kalmıyor.

Bizlere anlaşmalı olduğumuz kargo şubelerinden veya kendiniz şubemize bilgisayarınızı getirerek teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yaptığımız her işlemde sizlere her zaman haber verilir ve onayınız alınır.

Klavye Tuşlarının Çalışmaması Problemi

Acer Servis Şile şubesi olarak bu yazımızda klavye sorunlarından bahsedeceğiz. Bazen bunun birden fazla sebebi olabilmektedir. Başlıca sebeplerini ve çözümlerini size sunmaktadır.

  • Öncelikle sıvı teması olup olmadığını kontrol edin. Siz farkında olmadan herhangi bir şey klavyenize dökülmüş olabilir. Bu durumda bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyin.
  • Num Lock tuşunu aktif edin. Eğer sadece rakamların olduğu kısım çalışmıyorsa bu tuşu aktif etmeyi unutmuşsunuz demektir. Bu tuşa basarak tekrar aktif hale getirebilirsiniz.
  • Bir tuşun basılı kalma ihtimali de olabilir. Bu yüzden tuşları tek tek kontrol ediniz.
  • Klavye sürücülerinin güncellenmesine bağlı olarak hatalar karşımıza çıkabilir. Bilgisayarlardan ayarlar bölümünde güncellemeler sekmesi bulunmaktadır. Buradan güncel hale getirerek sorun düzelebilir.
  • USB klavye ile ile tekrar deneyin. Eğer sorun devam ederse teknik bir servise gidin.

Şile Acer Servis olarak sizlere hizmet etmekten daima mutluluk duymaktayız. Bize iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Comments are closed