Acer Kullanıcılarına Özel Teknik Servis Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin Bizi Arayın  +90(212) 217 00 05

Enertronix Acer Aspire ES1-311 Notebook Adaptör (ORJİNAL 19V 4.74A 90W)

Adaptör Adı: Enertronix Acer Aspire ES1-311
Adaptör Üretici Markası: Enertronix ORJİNAL Ürün
Adaptör Uyumlu Markası: Acer
Adaptör Voltajı: 19V
Adaptör Amperi: 4.74A
Adaptör Watt’ı: 90W
Adaptör Uç Yapısı: 5.5 X 2.5 mm (Standart UÇ)
Adaptör Garantisi: 2 Yıl

 

 

Acer-notebook-Adaptor

Acer Aspire-ES1-311 Adaptoru

Acer Aspire ES1-311 Adaptör Stok Durumu

İncelemiş olduğunuz Enertronix Acer Aspire ES1-311 Notebook Adaptörü ile ilgili stok durumu yukarıda fiyat bilgisinin üst tarafında belirtilmiştir. “Stokta Var” ibaresi kullandığımız tüm ürünlerimiz stoklarımızda mevcuttur. Hafta içi 17:30, Cumartesi günleri 13:30 a kadar almış olduğunuz bütün ürünlerin aynı gün içerisinde Kargoya teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Enertronix Acer Aspire ES1-311 Adaptörü Ürün Kalitesi

Servisimiz olarak size önermiş olduğumuz bu adaptör, Açılmamış kutusunda ve tüm yurtdışı testlerinden geçirilmiştir. Adaptör Enertronix tarafından Acer Aspire ES1-311 modeli için üretilmiştir. Bu adaptörün diğer adaptörlerden farkı, Adaptör içerisindeki kullanılan Elektronik komponentlerin kalitesindeki farklılıktır. Bu komponentlerin kalitesindeki farklılık adaptörün ömrünü etkilediği gibi cihazınızın da ömrünü yakından etkilemektedir. Olması gereken değerlerin altında malzeme kullanılarak üretilen ve ucuza satılan adaptörler belli bir kullanım sonrası bozulduğu gibi cihazınızı da bozabilmektedir. Bu tür adaptörler ne kadar garantili olsa ve arıza yaptığında satıcı firma tarafından değiştirilse de cihazınıza gelecek bir zarara adaptör satıcısının garanti veremeyeceği unutulmamalıdır. Ayrıca SERVİSİMİZ tarafından satılan adaptörlerde extra voltaj koruması bulunduğundan adaptörü kullandığınız şebekede ki gerilimin düşmesi veya yükselmesi cihazınızı korur ve bir zarar gelmesini engeller.

Enertronix Acer Aspire ES1-311 Notebook Şarj Aleti Garanti Bilgileri

Servisimiz’den alacağınız Acer Aspire ES1-311 Notebook adaptörü tarafınıza Faturası Kesilmiş olarak ulaşacak ve Fatura tarihinden itibaren 2 yıl garantili olacaktır. Farklı firmalardan alınan faturasız ürünlerin hiçbir resmi garantisi olmadığı unutulmamalıdır.

Enertronix Acer Aspire ES1-311 Şarj Aleti Uyumluluk Bilgileri

Şuan incelemiş olduğunuz Acer Aspire ES1-311 Notebook  Adaptörünün cihazınızla uyumlu olup olmadığını anlamak için model karşılaştırması yapabilirsiniz. Eğer cihazınızın modeli ya da Adaptörünüzün Kodu bu ürünle aynı ise ürününüz cihazınıza uyacaktır. Bazı Adaptörlerin kodları farklı olsa bile cihazınıza uyum sağlayabilir. Cihazınızın altında yazan (input) yada Eski adaptörünüzün üzerinde yazan (output) Voltaj ve Amper değerleri ve Resimde görebileceğiniz Uç yapısı uyan adaptörler cihazınızla uyumludur. Bu konuda Tereddüt yaşamanız durumunda sitemizde ki Online Destek kısmında Müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek tereddütünüzü giderebilirsiniz. Ürünü aldıktan sonra dahi herhangi bir uyumsuzluk ya da ürünün beğenmeme gibi bir durumda ürünü iade edebilir ve paranızı sorgusuz geri alabilirsiniz.

 

Etiketler

Acer Aspire ES1-311 Adaptör

Acer Aspire ES1-311 Şarj aleti

Acer Aspire ES1-311 Şarj adaptörü

Acer Aspire ES1-311 Laptop Adaptörü

Acer Aspire ES1-311 Adaptör değişimi

Acer Aspire ES1-311 Adaptör Fiyatı

Acer Aspire ES1-311 şarzı

Acer Aspire ES1-311 adaptörü

Acer Aspire ES1-311 Notebook adaptörü

50Daha Kaliteli Adaptör
2Kat Daha Uzun Ömürlü
11 Renk Seçeneği
213Memnun Kullanıcı

Sipariş Formu

  • 1 + 87 =
Call Now Button
WhatsApp chat