Hakkımızda

maksimum-logo

Biz Kimiz?

2010 Yılında İstanbul ilinin Kağıthane ilçesinde ilk faaliyetlerimize başladığımızda notebook teknik servisi üzerine yoğunlaşmış ve büyümeyi hedefleyen Maksimum Bilişim’in ilk adımları atıldı. Daha sonra Kağıthane merkez tutularak yine İstanbul’un güzide teknoloji merkezlerinden olan Mecidiyeköy ilçesine taşındık ve 2011 yılı sonlarında Mecidiyeköy ilçesine tam olarak oturmuş bir firma olan Maksimum Bilişim ile devam hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Bilincinde toplumsal teknolojinin temel ihtiyaçlarına en kaliteli, profesyonel, titiz ve ekonomik ortamlarda çözüm ve çözümler üretmeyi hedefleyen ve bu hedefinden şaşmadığı gibi bilişim teknolojisi sektöründe de bir kaç alanı dahil etmeyi başaran firmamız size güven taminatı vermektedir.

Bugün karşınızda Profesör doktorlardan grup faaliyeti gösteren firmalara kadar geniş bir referans yelpazesi barındıran ve bir çok alanda faaliyet gösteren Maksimum Bilişim, sizlerin desteği ve takım arkadaşlarımızın özverili çalışmaları neticesinde gün geçtikçe büyümeye ve daha farklı daha güncel daha büyük işlere imza atmaya devam etmektedir.

Öncelikli olarak vermiş olduğumuz servis hizmetleri kapsamında notebook, netbook, bilgisayar bileşenleri, tablet ve mobil tamir – bakım ve onarımlarına 10 kişilik kadromuzla maksimum performansımızı sürdürmekteyiz.

Vermiş olduğumuz bu öncelikli servis hizmetlerinin yanı sıra web platformları, internet hizmetleri ve internet çözümleriyle ayrı bir statüde hizmet vermekteyiz. Dijital pazarlama ağının gün geçtikçe yükselen değerine sosyal medya faktörünün de eklenmiş olması bize bu konuda da sizin için yüksek kalitede hizmet verme anlayışını sağladı.  Maksimum Bilişim olarak müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet çizelgesini bozmadan bu alandaki faaliyetlerimizi sürekli gelişerek ve değişerek sürdürmekteyiz.

Kolaylıklarımız

Teknik servis konusunda ücretsiz kargo kolaylığını sağladığımız binlerce müşterimiz bu uygulamadan memnun kaldığı için uygulamızı kesintisiz sürdürmeye devam ediyoruz.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Asıl amacımız kaliteli hizmet sunmak olduğu için bizlerle çalışan müşterilerimizin mutluğuğu ve memnuniyetidir. Çalıştığımız firmaların ve bireylerin bizlere en iyi reklam olduğunu biliyoruz.